KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 8605698
nr 860 5698
Skulptur
Gips, Luther, höjd: 60
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
500 kr
måndag 18 november 2013
kl 19:49:28
150 kr
250 kr
350 kr
450 kr